B65807C0160A048
EPCOSEPCOS
B65807C0160A048 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B65807C0160A048
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu FERRITE CORE RM 160NH N48 2PCS
Datasheety: B65807C0160A048.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace B65807C0160A048
Part Number B65807C0160A048 Výrobce EPCOS
Popis FERRITE CORE RM 160NH N48 2PCS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 79239 pcs Datový list B65807C0160A048.pdf
Šířka 8.20mm Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package RM 6 Série B65807
Ostatní jména B65807C 160A 48
B65807C160A48
B65807C160A48-ND
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál N48 Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Délka 17.90mm Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Faktor indukce (Al) 160nH Výška 6.25mm