B65805C0100A033
EPCOSEPCOS
B65805C0100A033 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B65805C0100A033
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu FERRITE CORE RM 100NH M33 2PCS
Datasheety: B65805C0100A033.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace B65805C0100A033
Part Number B65805C0100A033 Výrobce EPCOS
Popis FERRITE CORE RM 100NH M33 2PCS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 73584 pcs Datový list B65805C0100A033.pdf
Šířka 6.80mm Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package RM 5 Série B65805
Ostatní jména 495-76948-3
B65805C 100A 33
B65805C0100A033-ND
B65805C100A33
B65805C100A33-ND
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál M33 Výrobní standardní doba výroby 27 Weeks
Délka 14.60mm Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Počáteční propustnost (μi) 750 Faktor indukce (Al) 100nH
Výška 5.25mm Mezera Gapped