B62152P0015X030
EPCOSEPCOS
B62152P0015X030 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B62152P0015X030
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu FERRITE CORE 2 HOLE 1.6UH N30
Datasheety: B62152P0015X030.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
40000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B62152P0015X030
Part Number B62152P0015X030 Výrobce EPCOS
Popis FERRITE CORE 2 HOLE 1.6UH N30 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 474517 pcs Datový list B62152P0015X030.pdf
Šířka 2.15mm Tolerance ±30%
Dodavatel zařízení Package - Série B62152
Ostatní jména B62152P 15X 30
B62152P15X30
B62152P15X30-ND
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál N30 Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Délka 3.65mm Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Počáteční propustnost (μi) 4300 Faktor indukce (Al) 1.6µH
Výška 1.45mm Mezera Ungapped