B59955C0160A070
EPCOSEPCOS
B59955C0160A070 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B59955C0160A070
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu PTC RESET FUSE 20V 950MA RADIAL
Datasheety: B59955C0160A070.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B59955C0160A070
Part Number B59955C0160A070 Výrobce EPCOS
Popis PTC RESET FUSE 20V 950MA RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 83196 pcs Datový list B59955C0160A070.pdf
Napětí - Max 20V Typ Ceramic
Tloušťka (Max) - Velikost / Rozměry 0.532" Dia x 0.138" T (13.50mm x 3.50mm)
Série - Odpor - 25 ° C (typ) 800 mOhms
hodnocení AEC-Q200 Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Disc Ostatní jména 495-76399
B59955C 160A 70
B59955C0160A070-ND
B59955C160A70
B59955C160A70-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.669" (17.00mm) Detailní popis Ceramic PTC Resettable Fuse 20V 950mA Ih Through Hole Radial, Disc
Proud - Trip (It) 1.9A Proud - Max 5.5A
Proud - přidržení (H) (Max) 950mA schválení UR