B59945C0160A070
EPCOSEPCOS
B59945C0160A070 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B59945C0160A070
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu PTC RESET FUSE 20V 1.5A RADIAL
Datasheety: B59945C0160A070.pdf
  • Zpráva
Specifikace B59945C0160A070
Part Number B59945C0160A070 Výrobce EPCOS
Popis PTC RESET FUSE 20V 1.5A RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 67218 pcs Datový list B59945C0160A070.pdf
Napětí - Max 20V Typ Ceramic
Tloušťka (Max) - Velikost / Rozměry 0.689" Dia x 0.138" T (17.50mm x 3.50mm)
Série - Odpor - 25 ° C (typ) 450 mOhms
hodnocení AEC-Q200 Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Disc Ostatní jména 495-76396
B59945C 160A 70
B59945C0160A070-ND
B59945C160A70
B59945C160A70-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.827" (21.00mm) Detailní popis Ceramic PTC Resettable Fuse 20V 1.5A Ih Through Hole Radial, Disc
Proud - Trip (It) 3.05A Proud - Max 8A
Proud - přidržení (H) (Max) 1.5A schválení UR