B59930C0130A070
EPCOSEPCOS
B59930C0130A070 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B59930C0130A070
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu PTC RESET FUSE 80V 700MA RADIAL
Datasheety: 1.B59930C0130A070.pdf2.B59930C0130A070.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B59930C0130A070
Part Number B59930C0130A070 Výrobce EPCOS
Popis PTC RESET FUSE 80V 700MA RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 82983 pcs Datový list 1.B59930C0130A070.pdf2.B59930C0130A070.pdf
Napětí - Max 80V Typ Ceramic
Tloušťka (Max) - Velikost / Rozměry 0.689" Dia x 0.138" T (17.50mm x 3.50mm)
Série - Odpor - 25 ° C (typ) 2.2 Ohms
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Disc Ostatní jména B59930C 130A 70
B59930C130A70
B59930C130A70-ND
Provozní teplota 0°C ~ 60°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.827" (21.00mm) Detailní popis Ceramic PTC Resettable Fuse 80V 700mA Ih Through Hole Radial, Disc
Proud - Trip (It) 1.1A Proud - Max 8A
Proud - přidržení (H) (Max) 700mA schválení UR