B59890C0160A070
EPCOSEPCOS
B59890C0160A070 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B59890C0160A070
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu PTC RESET FUSE 160V 35MA RADIAL
Datasheety: 1.B59890C0160A070.pdf2.B59890C0160A070.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B59890C0160A070
Part Number B59890C0160A070 Výrobce EPCOS
Popis PTC RESET FUSE 160V 35MA RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 121734 pcs Datový list 1.B59890C0160A070.pdf2.B59890C0160A070.pdf
Napětí - Max 160V Typ Ceramic
Tloušťka (Max) - Velikost / Rozměry 0.157" Dia x 0.197" T (4.00mm x 5.00mm)
Série - Odpor - 25 ° C (typ) 150 Ohms
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Disc Ostatní jména 495-75885
B59890C 160A 70
B59890C0160A070-ND
B59890C160A70
B59890C160A70-ND
Provozní teplota 0°C ~ 60°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.295" (7.50mm) Detailní popis Ceramic PTC Resettable Fuse 160V 35mA Ih Through Hole Radial, Disc
Proud - Trip (It) 70mA Proud - Max 200mA
Proud - přidržení (H) (Max) 35mA schválení UR, VDE