B59883C0120A570
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B59883C0120A570
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR PTC 120 OHM 20% RAD
Datasheety: 1.B59883C0120A570.pdf2.B59883C0120A570.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace B59883C0120A570
Part Number B59883C0120A570 Výrobce EPCOS
Popis THERMISTOR PTC 120 OHM 20% RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 127558 pcs Datový list 1.B59883C0120A570.pdf2.B59883C0120A570.pdf
Dodavatel zařízení Package - Série -
Resistance Tolerance ±20% Odpor @ 25 ° C 120 Ohms
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 495-76392
B59883C 120A570
B59883C0120A570-ND
B59883C120A570
B59883C120A570-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis PTC Thermistor 120 Ohms Radial