B59870C0130A070
EPCOSEPCOS
B59870C0130A070 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B59870C0130A070
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu PTC RESET FUSE 265V 100MA RADIAL
Datasheety: B59870C0130A070.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace B59870C0130A070
Part Number B59870C0130A070 Výrobce EPCOS
Popis PTC RESET FUSE 265V 100MA RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 118980 pcs Datový list B59870C0130A070.pdf
Napětí - Max 265V Typ Ceramic
Tloušťka (Max) - Velikost / Rozměry 0.256" Dia x 0.197" T (6.50mm x 5.00mm)
Série - Odpor - 25 ° C (typ) 50 Ohms
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Disc Ostatní jména 495-76386
B59870C 130A 70
B59870C0130A070-ND
B59870C130A70
B59870C130A70-ND
Provozní teplota 0°C ~ 60°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.394" (10.00mm) Detailní popis Ceramic PTC Resettable Fuse 265V 100mA Ih Through Hole Radial, Disc
Proud - Trip (It) 150mA Proud - Max 400mA
Proud - přidržení (H) (Max) 100mA schválení UR, VDE