| Part Number | B59841C0135A070 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | THERMISTOR PTC 6 OHM 25% DISC | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 54002 pcs | Datový list | B59841C0135A070.pdf |
| Dodavatel zařízení Package | - | Série | - |
| Resistance Tolerance | ±25% | Odpor @ 25 ° C | 6 Ohms |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Disc, 17.5mm Dia x 5.0mm W |
| Ostatní jména | 495-76379 B59841C 135A 70 B59841C0135A070-ND B59841C135A70 |
Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Detailní popis | PTC Thermistor 6 Ohms Disc, 17.5mm Dia x 5.0mm W |