B59754C0120A070
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B59754C0120A070
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR PTC 150 OHM 25% DISC
Datasheety: B59754C0120A070.pdf
  • Zpráva
Specifikace B59754C0120A070
Part Number B59754C0120A070 Výrobce EPCOS
Popis THERMISTOR PTC 150 OHM 25% DISC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 55227 pcs Datový list B59754C0120A070.pdf
Dodavatel zařízení Package - Série -
Resistance Tolerance ±25% Odpor @ 25 ° C 150 Ohms
Obal Bulk Paket / krabice Disc, 13mm Dia x 7.5mm W
Ostatní jména B59754C 120A 70
B59754C120A70
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis PTC Thermistor 150 Ohms Disc, 13mm Dia x 7.5mm W