B58623K0510A014
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B58623K0510A014
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu PRESSURE SENSOR AUS 0.100 KC V4
Datasheety: B58623K0510A014.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
15 pcs
  • Zpráva
Specifikace B58623K0510A014
Part Number B58623K0510A014 Výrobce EPCOS
Popis PRESSURE SENSOR AUS 0.100 KC V4 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1151 pcs Datový list B58623K0510A014.pdf
Napětí - Supply 4.75 V ~ 5.5 V styl koncovky Solder Pad
Série CAU-T Typ tlaku Sealed Gauge
Port Style Threaded Port Size Male - M5
Paket / krabice Module Typ výstupu Analog Voltage
Výstup 0.5 V ~ 4.5 V Ostatní jména B58623K 510A 14
B58623K510A14
Provozní teplota -25°C ~ 85°C Pracovní tlak 1.45 PSI (10 kPa)
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Maximální tlak 2.18 PSI (15 kPa)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Temperature Compensated Detailní popis Pressure Sensor 1.45 PSI (10 kPa) Sealed Gauge Male - M5 0.5 V ~ 4.5 V Module
Přesnost ±2%