B57891M302F2
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B57891M302F2
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR NTC 3KOHM DISC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B57891M302F2
Part Number B57891M302F2 Výrobce EPCOS
Popis THERMISTOR NTC 3KOHM DISC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 83142 pcs Datový list
Série - Odpor v Ohmech při 25 ° C 3k
Resistance Tolerance ±1% Power - Max 200mW
Obal Bulk Paket / krabice Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W
Ostatní jména B57891M 302F 2 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Délka - Lead Wire - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis NTC Thermistor 3k Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 -
B Hodnota Tolerance ±3%