B57862S0502F040
EPCOSEPCOS
B57862S0502F040 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B57862S0502F040
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD
Datasheety: B57862S0502F040.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B57862S0502F040
Part Number B57862S0502F040 Výrobce EPCOS
Popis THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 33987 pcs Datový list B57862S0502F040.pdf
Série - Odpor v Ohmech při 25 ° C 5k
Resistance Tolerance ±1% Power - Max 60mW
Obal Bulk Paket / krabice Bead
Ostatní jména 495-2168
B57862S 502F 40
B57862S502F40
Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Typ montáže Free Hanging Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Délka - Lead Wire 1.44" (36.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis NTC Thermistor 5k Bead
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 3988K
B0 / 50 - B Hodnota Tolerance ±1%