B57560G0104F000
EPCOSEPCOS
B57560G0104F000 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B57560G0104F000
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu THERM NTC 100KOHM 4066K BEAD
Datasheety: B57560G0104F000.pdf
  • Zpráva
Specifikace B57560G0104F000
Part Number B57560G0104F000 Výrobce EPCOS
Popis THERM NTC 100KOHM 4066K BEAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5401 pcs Datový list B57560G0104F000.pdf
Série - Odpor v Ohmech při 25 ° C 100k
Resistance Tolerance ±1% Power - Max 50mW
Obal Bulk Paket / krabice Bead, Glass
Ostatní jména 495-2136
B57560G 104F
B57560G104F
Provozní teplota -55°C ~ 200°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Délka - Lead Wire 2.64" (67.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis NTC Thermistor 100k Bead, Glass B25 / 85 4066K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 4085K B0 / 50 -
B Hodnota Tolerance ±1%