B43890A4686M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B43890A4686M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL
Datasheety: B43890A4686M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1200 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43890A4686M
Part Number B43890A4686M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 51659 pcs Datový list B43890A4686M.pdf
Napětí - Jmenovitá 350V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série B43890 Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.379A @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B43890A4686M000 Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 68µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15000 Hrs @ 105°C
kapacitní 68µF Aplikace General Purpose