B43888C2157M
Přehled produktu
Part Number: B43888C2157M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 250V RADIAL
Datasheety: B43888C2157M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1500 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43888C2157M
Part Number B43888C2157M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 150UF 20% 250V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 43156 pcs Datový list B43888C2157M.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série B43888 Ripple Current @ Vysoká frekvence 2A @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B43888C2157M000 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. - Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 150µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
kapacitní 150µF Aplikace General Purpose