B43888C1107M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B43888C1107M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Datasheety: B43888C1107M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43888C1107M
Part Number B43888C1107M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 72302 pcs Datový list B43888C1107M.pdf
Napětí - Jmenovitá 160V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série B43888 Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.45A @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B43888C1107M000 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. - Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 100µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
kapacitní 100µF Aplikace General Purpose