B43866C9475M
Přehled produktu
Part Number: B43866C9475M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Datasheety: B43866C9475M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
12000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43866C9475M
Part Number B43866C9475M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 219685 pcs Datový list B43866C9475M.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série B43866 Ripple Current @ Vysoká frekvence 100mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B43866C9475M000 Provozní teplota -25°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C
kapacitní 4.7µF Aplikace General Purpose