B43866C5226M
Přehled produktu
Part Number: B43866C5226M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Datasheety: B43866C5226M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43866C5226M
Part Number B43866C5226M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 63174 pcs Datový list B43866C5226M.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série B43866 Ripple Current @ Vysoká frekvence 300mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B43866C5226M000 Provozní teplota -25°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
kapacitní 22µF Aplikace General Purpose