B43866C4106M
Přehled produktu
Part Number: B43866C4106M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
Datasheety: B43866C4106M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43866C4106M
Part Number B43866C4106M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 167973 pcs Datový list B43866C4106M.pdf
Napětí - Jmenovitá 350V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série B43866 Ripple Current @ Vysoká frekvence 160mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B43866C4106M000 Provozní teplota -25°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 10µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C
kapacitní 10µF Aplikace General Purpose