B43866A2156M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B43866A2156M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 15UF 20% 200V RADIAL
Datasheety: B43866A2156M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43866A2156M
Part Number B43866A2156M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 15UF 20% 200V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 168199 pcs Datový list B43866A2156M.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série B43866 Ripple Current @ Vysoká frekvence 195mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B43866A2156M000 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 22.1 Ohm @ 120Hz Detailní popis 15µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 22.1 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
kapacitní 15µF Aplikace General Purpose