B43858C4226M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B43858C4226M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
Datasheety: B43858C4226M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43858C4226M
Part Number B43858C4226M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 75319 pcs Datový list B43858C4226M.pdf
Napětí - Jmenovitá 350V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm)
Série B43858 Ripple Current @ Vysoká frekvence 560mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B43858C4226M000 Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 22µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 22µF Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
B43858C4225M
B43858C4225M
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL
Na skladě: 251113 pcs
Stažení: B43858C4225M.pdf
RFQ
B43858C4335M8
B43858C4335M8
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL
Na skladě: 293397 pcs
Stažení: B43858C4335M8.pdf
RFQ
B43858C4226M8
B43858C4226M8