B43858C2686M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B43858C2686M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
Datasheety: B43858C2686M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43858C2686M
Part Number B43858C2686M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 81828 pcs Datový list B43858C2686M.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série B43858 Ripple Current @ Vysoká frekvence 850mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B43858C2686M000 Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 68µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 68µF Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
B43858C2226M000
B43858C2226M000
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
Na skladě: 281418 pcs
Stažení: B43858C2226M000.pdf
RFQ
B43858C2686M9
B43858C2686M9
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL