B43601F2827M
Přehled produktu
Part Number: B43601F2827M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Datasheety: B43601F2827M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
320 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43601F2827M
Part Number B43601F2827M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 19386 pcs Datový list B43601F2827M.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série B43601 Ripple Current @ Low Frequency 2.61A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43601F2827M0 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 150 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 110 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 110 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitní 820µF