B43601F2337M
Přehled produktu
Part Number: B43601F2337M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Datasheety: B43601F2337M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
520 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43601F2337M
Part Number B43601F2337M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 44068 pcs Datový list B43601F2337M.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm)
Série B43601 Ripple Current @ Low Frequency 1.55A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43601F2337M0 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 370 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 270 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 270 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitní 330µF
Související produkty
B43601F2337M60
B43601F2337M60
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP