B43601E2188M
Přehled produktu
Part Number: B43601E2188M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
Datasheety: B43601E2188M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
240 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43601E2188M
Part Number B43601E2188M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8789 pcs Datový list B43601E2188M.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série B43601 Ripple Current @ Low Frequency 3.93A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43601E2188M0 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 70 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 50 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 1800µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 50 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitní 1800µF
Související produkty
B43601E2188M67
B43601E2188M67
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
Na skladě: 8612 pcs
Stažení: B43601E2188M67.pdf
RFQ
B43601E2188M80
B43601E2188M80
Výrobci: EPCOS
Na skladě: 8902 pcs
Stažení: B43601E2188M80.pdf
RFQ
B43601E2188M62
B43601E2188M62
Stažení: B43601E2188M62.pdf
B43601E2188M60
B43601E2188M60
Stažení: B43601E2188M60.pdf
B43601E2158M80
B43601E2158M80
Popis: CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Stažení: B43601E2158M80.pdf
B43601E2158M60
B43601E2158M60
Stažení: B43601E2158M60.pdf
B43601E2188M82
B43601E2188M82
Stažení: B43601E2188M82.pdf
B43601E2158M67
B43601E2158M67
Stažení: B43601E2158M67.pdf
B43601E2188M87
B43601E2188M87