B43601C9477M
Přehled produktu
Part Number: B43601C9477M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Datasheety: B43601C9477M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
240 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43601C9477M
Part Number B43601C9477M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 16686 pcs Datový list B43601C9477M.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série B43601 Ripple Current @ Low Frequency 2.23A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43601D5227M0 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 320 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 230 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 230 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitní 470µF
Související produkty
B43601C9397M80
B43601C9397M80
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Na skladě: 12397 pcs
Stažení: B43601C9397M80.pdf
RFQ
B43601C9477M82
B43601C9477M82
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Na skladě: 12910 pcs
Stažení: B43601C9477M82.pdf
RFQ
B43601C9477M62
B43601C9477M62
Stažení: B43601C9477M62.pdf
B43601C9397M60
B43601C9397M60
Stažení: B43601C9397M60.pdf
B43601C9477M80
B43601C9477M80
Stažení: B43601C9477M80.pdf
B43601C9477M60
B43601C9477M60
Stažení: B43601C9477M60.pdf
B43601C9397M82
B43601C9397M82
Stažení: B43601C9397M82.pdf
B43601C9477M67
B43601C9477M67