B43601C9397M
Přehled produktu
Part Number: B43601C9397M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Datasheety: B43601C9397M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
240 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43601C9397M
Part Number B43601C9397M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 16188 pcs Datový list B43601C9397M.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série B43601 Ripple Current @ Low Frequency 1.96A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43601C9397M0 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 380 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 280 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 280 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitní 390µF
Související produkty
B43601C9337M87
B43601C9337M87
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Na skladě: 13476 pcs
Stažení: B43601C9337M87.pdf
RFQ
B43601C9397M87
B43601C9397M87
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Na skladě: 13731 pcs
Stažení: B43601C9397M87.pdf
RFQ
B43601C9337M67
B43601C9337M67
Stažení: B43601C9337M67.pdf
B43601C9397M80
B43601C9397M80
Stažení: B43601C9397M80.pdf
B43601C9337M60
B43601C9337M60
Stažení: B43601C9337M60.pdf
B43601C9337M82
B43601C9337M82
Stažení: B43601C9337M82.pdf
B43601C9397M60
B43601C9397M60
Stažení: B43601C9397M60.pdf
B43601C9337M80
B43601C9337M80
Stažení: B43601C9337M80.pdf
B43601C9397M82
B43601C9397M82
Stažení: B43601C9397M82.pdf
B43601C9337M62
B43601C9337M62
Stažení: B43601C9337M62.pdf
B43601C9397M62
B43601C9397M62
Stažení: B43601C9397M62.pdf
B43601C9397M67
B43601C9397M67
Stažení: B43601C9397M67.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety