B43601A2158M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B43601A2158M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Datasheety: B43601A2158M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
320 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43601A2158M
Part Number B43601A2158M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 17631 pcs Datový list B43601A2158M.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série B43601 Ripple Current @ Low Frequency 3.81A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43601A2158M0 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 90 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 65 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 1500µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 65 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitní 1500µF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
B43601A2158M87
B43601A2158M87
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Na skladě: 17225 pcs
Stažení: B43601A2158M87.pdf
RFQ
B43601A2158M62
B43601A2158M62
Výrobci: EPCOS
Na skladě: 15824 pcs
Stažení: B43601A2158M62.pdf
RFQ
B43601A2158M80
B43601A2158M80