B43584A9828M
EPCOSEPCOS
B43584A9828M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B43584A9828M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
Datasheety: B43584A9828M.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 696 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 696 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
18 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43584A9828M
Part Number B43584A9828M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 696 pcs Datový list B43584A9828M.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 3.583" Dia (91.00mm)
Série B43584 Ripple Current @ Low Frequency 19.8A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Ostatní jména B43584A9828M000 Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 1.248" (31.70mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 18 mOhms
Výška - Sedící (Max) 5.728" (145.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 15 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 8200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapacitní 8200µF