B43584A9398M
EPCOSEPCOS
B43584A9398M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B43584A9398M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
Datasheety: B43584A9398M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
32 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43584A9398M
Part Number B43584A9398M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1171 pcs Datový list B43584A9398M.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 3.028" Dia (76.90mm)
Série B43584 Ripple Current @ Low Frequency 11.8A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Ostatní jména B43584A9398M000 Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 1.248" (31.70mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 35 mOhms
Výška - Sedící (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 29 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 3900µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 29 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapacitní 3900µF