B43584A5828M3
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B43584A5828M3
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
Datasheety: B43584A5828M3.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 503 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 503 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
24 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43584A5828M3
Part Number B43584A5828M3 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 503 pcs Datový list B43584A5828M3.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 3.028" Dia (76.90mm)
Série B43584 Ripple Current @ Low Frequency 23.8A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Ostatní jména B43584A5828M003 Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 1.248" (31.70mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 16 mOhms
Výška - Sedící (Max) 8.728" (221.70mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 13 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 8200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapacitní 8200µF