B43584A4278M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B43584A4278M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
Datasheety: B43584A4278M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43584A4278M
Part Number B43584A4278M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2062 pcs Datový list B43584A4278M.pdf
Napětí - Jmenovitá 350V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 2.532" Dia (64.30mm)
Série B43584 Ripple Current @ Low Frequency 8.8A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Ostatní jména B43584A4278M000 Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 1.122" (28.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 47 mOhms
Výška - Sedící (Max) 3.217" (81.70mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 39 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 2700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 39 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapacitní 2700µF