B43584A2398M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B43584A2398M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 250V SCREW
Datasheety: B43584A2398M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
72 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43584A2398M
Part Number B43584A2398M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 3900UF 20% 250V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2689 pcs Datový list B43584A2398M.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 2.032" Dia (51.60mm)
Série B43584 Ripple Current @ Low Frequency 9.7A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Ostatní jména B43584A2398M000 Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.874" (22.20mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 38 mOhms
Výška - Sedící (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 32 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 3900µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 32 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapacitní 3900µF