B43564B2159M7
Přehled produktu
Part Number: B43564B2159M7
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW
Datasheety: B43564B2159M7.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 735 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 735 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
32 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43564B2159M7
Part Number B43564B2159M7 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 735 pcs Datový list B43564B2159M7.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 3.028" Dia (76.90mm)
Série B43564 Ripple Current @ Low Frequency 27.4A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Ostatní jména B43564B2159M007 Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 1.248" (31.70mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 10 mOhms
Výška - Sedící (Max) 6.681" (169.70mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 12 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 15000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 12 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapacitní 15000µF