B43544B9227M080
Přehled produktu
Part Number: B43544B9227M080
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM SNAP
Datasheety: B43544B9227M080.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
320 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43544B9227M080
Part Number B43544B9227M080 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 26641 pcs Datový list B43544B9227M080.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série B43544 Ripple Current @ Low Frequency 1.36A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal - Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43544B9227M 80
B43544B9227M80
B43544B9227M80-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 380 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.268" (32.20mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 270 mOhm @ 100Hz Detailní popis 220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 270 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 220µF Aplikace General Purpose