B43544B6277M080
EPCOSEPCOS
B43544B6277M080 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B43544B6277M080
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 500V SNAP
Datasheety: B43544B6277M080.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
240 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43544B6277M080
Part Number B43544B6277M080 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 270UF 20% 500V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 13760 pcs Datový list B43544B6277M080.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série B43544 Ripple Current @ Low Frequency 1.71A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tray Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43544B6277M 80
B43544B6277M80
B43544B6277M80-ND
Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 460 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.661" (42.20mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 310 mOhm @ 100Hz Detailní popis 270µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 310 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 270µF Aplikace General Purpose