B43541B8476M080
Přehled produktu
Part Number: B43541B8476M080
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 600V SNAP
Datasheety: B43541B8476M080.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
460 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43541B8476M080
Part Number B43541B8476M080 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 47UF 20% 600V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 31829 pcs Datový list B43541B8476M080.pdf
Napětí - Jmenovitá 600V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm)
Série B43541 Ripple Current @ Low Frequency 600mA @ 100Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 7.2A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In - 3 Lead Ostatní jména B43541B8476M 80
B43541B8476M80
Provozní teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 3.84 Ohms
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 2.47 Ohm @ 100Hz
Detailní popis 47µF 600V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 2.47 Ohm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapacitní 47µF