B43540F2687M7
Přehled produktu
Part Number: B43540F2687M7
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Datasheety: B43540F2687M7.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
320 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43540F2687M7
Part Number B43540F2687M7 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 23277 pcs Datový list B43540F2687M7.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série B43540 Ripple Current @ Low Frequency 2.87A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43540F2687M 7
B43540F2687M007
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 120 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 100 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 100 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitní 680µF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
B43540F2687M
B43540F2687M
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP