B43540F2397M87
Přehled produktu
Part Number: B43540F2397M87
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Datasheety: B43540F2397M87.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
320 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43540F2397M87
Part Number B43540F2397M87 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 33187 pcs Datový list B43540F2397M87.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série B43540 Ripple Current @ Low Frequency 1.99A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43540F2397M 87
B43540F2397M087
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 210 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.071" (27.20mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 180 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 390µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 180 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitní 390µF