B43540E2188M2
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B43540E2188M2
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
Datasheety: B43540E2188M2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
240 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43540E2188M2
Part Number B43540E2188M2 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 9939 pcs Datový list B43540E2188M2.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série B43540 Ripple Current @ Low Frequency 5.89A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ostatní jména B43540E2188M 2
B43540E2188M002
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 50 mOhms
Výška - Sedící (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 40 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 1800µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 40 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitní 1800µF