B43540C5277M87
Přehled produktu
Part Number: B43540C5277M87
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Datasheety: B43540C5277M87.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
460 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43540C5277M87
Part Number B43540C5277M87 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 17990 pcs Datový list B43540C5277M87.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm)
Série B43540 Ripple Current @ Low Frequency 1.96A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43540C5277M 87
B43540C5277M087
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 510 mOhms
Výška - Sedící (Max) 2.252" (57.20mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 400 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 400 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitní 270µF