B43540C5227M007
Přehled produktu
Part Number: B43540C5227M007
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Datasheety: B43540C5227M007.pdf
  • Zpráva
Specifikace B43540C5227M007
Part Number B43540C5227M007 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 14662 pcs Datový list B43540C5227M007.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série B43540 Ripple Current @ Low Frequency 1.87A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43540C5227M 7
B43540C5227M 7
B43540C5227M 7
B43540C5227M7-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 630 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 440 mOhm @ 100Hz Detailní popis 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 440 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
kapacitní 220µF Aplikace General Purpose