B43540B5157M
Přehled produktu
Part Number: B43540B5157M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Datasheety: B43540B5157M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
320 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43540B5157M
Part Number B43540B5157M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 27857 pcs Datový list B43540B5157M.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série B43540 Ripple Current @ Low Frequency 1.35A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43540B5157M000 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 910 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 640 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 640 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitní 150µF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
B43540B5157M7
B43540B5157M7
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Na skladě: 25747 pcs
Stažení: B43540B5157M7.pdf
RFQ
B43540B5157M62
B43540B5157M62
Výrobci: EPCOS
Na skladě: 29786 pcs
Stažení: B43540B5157M62.pdf
RFQ
B43540B5127M87
B43540B5127M87
Popis: CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Stažení: B43540B5127M87.pdf
B43540B5157M2
B43540B5157M2
Stažení: B43540B5157M2.pdf
B43540B5127M7
B43540B5127M7
Stažení: B43540B5127M7.pdf
B43540B5157M67
B43540B5157M67
Stažení: B43540B5157M67.pdf
B43540B5157M60
B43540B5157M60