B43540B2687M2
Přehled produktu
Part Number: B43540B2687M2
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Datasheety: B43540B2687M2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
320 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43540B2687M2
Part Number B43540B2687M2 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 26427 pcs Datový list B43540B2687M2.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série B43540 Ripple Current @ Low Frequency 2.6A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ostatní jména B43540B2687M 2
B43540B2687M002
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 160 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 120 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 680µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 120 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitní 680µF