B43540B2397M
Přehled produktu
Part Number: B43540B2397M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Datasheety: B43540B2397M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
320 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43540B2397M
Part Number B43540B2397M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 43647 pcs Datový list B43540B2397M.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série B43540 Ripple Current @ Low Frequency 1.88A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43540B2397M000 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 270 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 220 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 390µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 220 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitní 390µF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
B43540B2397M60
B43540B2397M60
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Na skladě: 38628 pcs
Stažení: B43540B2397M60.pdf
RFQ
B43540B2158M80
B43540B2158M80
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Na skladě: 12522 pcs
Stažení: B43540B2158M80.pdf
RFQ
B43540B2397M62
B43540B2397M62
Stažení: B43540B2397M62.pdf
B43540B2397M80
B43540B2397M80
Stažení: B43540B2397M80.pdf
B43540B2158M62
B43540B2158M62
Stažení: B43540B2158M62.pdf
B43540B2397M7
B43540B2397M7