B43521C0108M000
Přehled produktu
Part Number: B43521C0108M000
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 420V RADIAL
Datasheety: B43521C0108M000.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
132 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43521C0108M000
Part Number B43521C0108M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 420V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4014 pcs Datový list B43521C0108M000.pdf
Napětí - Jmenovitá 420V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.575" Dia (40.00mm)
Série B43521 Ripple Current @ Low Frequency 5.3A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - 5 Lead
Ostatní jména B43521C 108M
B43521C108M
B43521C108M-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Životnost @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 160 mOhms Výška - Sedící (Max) 3.307" (84.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 160 mOhm @ 100Hz Detailní popis 1000µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 5 Lead 160 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
kapacitní 1000µF Aplikace General Purpose