B43516C9687M080
Přehled produktu
Part Number: B43516C9687M080
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP-IN
Datasheety: B43516C9687M080.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
112 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43516C9687M080
Part Number B43516C9687M080 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP-IN Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 6847 pcs Datový list B43516C9687M080.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.772" Dia (45.00mm)
Série B43516 Ripple Current @ Low Frequency 2.88A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Ostatní jména B43516C9687M 80
B43516C9687M80
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.886" (22.50mm) Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 120 mOhm @ 100Hz Detailní popis 680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 120 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 680µF Aplikace General Purpose