B43508C5157M
Přehled produktu
Part Number: B43508C5157M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Datasheety: B43508C5157M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
320 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43508C5157M
Part Number B43508C5157M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 21295 pcs Datový list B43508C5157M.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série B43508 Ripple Current @ Low Frequency 880mA @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 1.15 Ohms Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 820 mOhm @ 100Hz Detailní popis 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 820 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 150µF Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
B43508C5157M80
B43508C5157M80
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Na skladě: 20686 pcs
Stažení: B43508C5157M80.pdf
RFQ
B43508C5157M67
B43508C5157M67
Výrobci: EPCOS
Na skladě: 21982 pcs
Stažení: B43508C5157M67.pdf
RFQ
B43508C5157M62
B43508C5157M62